Het toonaangevende congres over de impact en toekomst van social media in het bedrijfsleven

Contact

EMERCE
Willem Fenengastraat 4-B
1096 BN Amsterdam
 
 Informatie over sponsormogelijkheden:
Stef Max
+31 (0)6 – 104 70 231
stef@emerce.nl
Mischa Bender
+31 (0)6 – 836 55 346
mischa@emerce.nl
Luke Theijssling
+31 (0)6 - 108 98 492
luke@emerce.nl
Niels Floors
+31 (0)23 – 711 32 00
niels@emerce.nl
Lee Beutick
+31 (0)23 – 711 32 00
l.beutick@salesq.nl 

 Sprekers programma
Marian Spier
marian.spier@emerce.nl

 

Organisation & registration
Annemarie van Meelen
+31 (0)6 – 218 08 120
annemarie.van.meelen@emerce.nl

 

Marketing

Janine Schuiling
+31 (0)20 – 760 72 03
janine@emerce.nl